В Трихати треба їхати

16-17 травня в селі Трихати, Миколаївської області, вже в четвертий рік поспіль пройде фестиваль повітряних зміїв «Trykhaty Ultra Fest». Сюди знову з’їдуться кайтери і гості з різних країн, щоб відпочити і відвідати унікальний масштабний захід, який в цьому році об’єднає в собі відразу кілька свят — фестиваль талантів, кайт-фест, спорт-фест і авто-фест.

Як стало відомо, в цей же час, в селі Радсад, також буде проходити фестиваль повітряних зміїв, через що виникає непорозуміння у організаторів «Ultra Fest», і, напевно, у багатьох людей, які планують відвідати захід.

Миколаївський інтернет журнал “NikLife” поспілкувався з представниками і організаторами проекту в селі Трихати: директоркою школи – Світланою Кравченко, шоуменом – Андрієм Неродою, старостою села – Тетяною Безклубою, головою сільради – Сергієм Новаком та його заступником Євгеном Кострабой. Вони розповіли про очікування від свята в цьому році, а також нюанси і проблеми його організації.

В Трихати треба їхати
Читати далі

Фестивалю у Трихатах бути!

4 лютого, організатор Ultra Fest Trykhaty, Андрій Нерода, провів робочу зустріч по проведенню фестивалю у селі Трихати, Ольшанської ОТГ.

Фестивалю у Трихатах бути!
Зустріч по проведенню Ultra Fest у селі Трихати
Читати далі