День рідної мови у Трихатському ЗЗСО

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах зародилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно увійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилися учні 4 класу Трихатського ЗЗСО. 22 лютого відбувся квест «Стежками рідної мови», під час якого учні 4 класу мали змогу перевірити свої знання рідної мови, поглибити їх та поринути в атмосферу дружби та згуртованості. Дружно пересуваючись за своїм маршрутом, кожна з команд відвідала наступні станції: «Відкрий в собі поета», «Майстер слова», «Знавці української мови», «Експерт з фразеологізмів». За успішне виконання завдань на станціях, діти отримували фішки, за допомогою яких було визначено переможців.

 З різницею в одну фішку перемогу виборола команда «Українці» (Макарова В., Димченко Д., Дзюба У., Мащенко П., Космина Г.), а почесне друге місце посіла команда «Мовонька» (Кудар Є., Тімченко М., Маслій О., Врублевський Д., Бирсан М.).  Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій та призи-сувеніри на згадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *