День безпечного Інтернету у Трихатському ЗЗСО

День безпечного Інтернету у світі (Safer Internet Day) відзначається у другий вівторок лютого, цього року проходив під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»

Для учнів 7-10 класів проведено веб-квест “Таємниця планети Шелезяка

Учні долучилися до цікавої космоподорожі, яка відбулася з 01 до 07 лютого 2021 року! Учасники: Лапинський Юрій (7 клас), Грабовська Вероніка, Думан Яна, Веремєєнко Аліна (8 клас), Димченко Вероніка, Бєлєнова Валерія, Васильчук Анастасія ( 10 клас).

Професору Селезньову нещодавно надійшов лист від найкращого друга Громозяки, у якому той прохав привезти нову колекцію космічних тварин із Системи Альдебарана для місцевого космозоопарку.

Оскільки професор давно обіцяв своїй доньці, яка вже перейшла до третього класу, космічну мандрівку, то вирушити у подорож вирішили  01 лютого 2021 року.

Мета квесту:

  • підвищити вміння учасників користуватися інтернетом безпечно;
  • сприяти розвитку ІТ-компетентності учасників.

Протягом гри учасникам було запропоновано ряд завдань, розміщених на сайті та відкритих у день чергової подорожі.

Учнів чекали п’ять пригод, під час яких довелося бути кмітливими, творчими, уважними, швидкими.

Професор Селезньов подякував кожному із 592 членів команди за участь у веб-квесті!

Всі учасники отримали сертифікати.

Їх не лякали труднощі, а допитливість й інтелект – їх кращі друзі.

9 лютого в другому класі пройшов урок

« Безпека дітей в Інтернеті»

На початку діти отримати можливість ознайомитися із основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, із цікавими фактами щодо використання мережі.

Взяли участь в грі «Онлайн-знайомство», де зрозуміли як себе вести, дотримуючись інтернет-етикету.

Методом «мозкового штурму» учасники створювали перелік правил, яких вони дотримуються перебуваючи онлайн. У групах виконали завдання вікторини «Я в Інтернеті»

Учні 4 класу в День безпечного інтернету вирушили у плавання просторами Інтернету. Діти взяли участь у грі-вікторині «Морський бій», в ході якої перевірили  свої знання щодо безпечного користування Інтернетом, склали правила безпечного користування Інтернетом для своїх однолітків та цікаво провели час.  У ході напруженого змагання команда «Пушинки» (Макарова В., Врублевський Д., Маслій О, Сітайло В., Дзюба У.) підбила більшу кількість ворожих кораблів і перемогла суперників – команду «Зірочки» (Димченко Д., Мащенко П., Космина Г., Бирсан М., Тімченко М.). Усі учні отримали заряд позитивного настрою та нові знання. n0 \lsd

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *