22 квітня – Міжнародний день Землі

22 квітня світова спільнота відзначає  Міжнародний день Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.

День – нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може замислитися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево.

Отож, і здобувачі освіти Трихатського ЗЗСО Ольшанської селищної ради  взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. В закладі організовано і проведено заходи, що спрямовані на формування екологічної свідомості учнів: години спілкування, захисти екологічних проєктів, ведеться пошукова робота, агітаційно-пропагандистська робота.

Для учнів 4 класу було проведено виховний захід «Земля – наш дім», під час якого здобувачі освіти переглянули навчальні відео, виконали завдання вікторини, дізналися більше про сортування сміття, а як підсумок заходу створили розробку «Найкраща планета – Земля».

А наступного дня, для того, щоб закріпити знання, отримані під час заходу, здобувачі освіти створили лепбук «День Землі».

Якщо б кожна людина на клаптику землі своєї зробила все, що вона може, яка б прекрасна була б наша Земля!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *