Свято першого дзвоника!

У Трихатському закладі загальної середньої освіти  уже традиційно по родинному пройшло свято Першого дзвоника.

Цього дня шкільне подвір’я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.

Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвоника.

Настрій учням піднімали герої з улюблених мультфільмів, які прийшли привітати першачків та всіх учнів з початком нового навчального року.

   Цього року наш заклад прийняв в свою шкільну родину 17 першокласників!

На урочисте свято завітали голова Ольшанської селищної ради Щербина Тетяна Євгенівна та староста села Бесклуба Тетяна Іванівна.

Бажаємо всім гарного та плідного навчального року.

22 квітня – Міжнародний день Землі

22 квітня світова спільнота відзначає  Міжнародний день Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.

День – нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може замислитися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево.

Отож, і здобувачі освіти Трихатського ЗЗСО Ольшанської селищної ради  взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. В закладі організовано і проведено заходи, що спрямовані на формування екологічної свідомості учнів: години спілкування, захисти екологічних проєктів, ведеться пошукова робота, агітаційно-пропагандистська робота.

Для учнів 4 класу було проведено виховний захід «Земля – наш дім», під час якого здобувачі освіти переглянули навчальні відео, виконали завдання вікторини, дізналися більше про сортування сміття, а як підсумок заходу створили розробку «Найкраща планета – Земля».

А наступного дня, для того, щоб закріпити знання, отримані під час заходу, здобувачі освіти створили лепбук «День Землі».

Якщо б кожна людина на клаптику землі своєї зробила все, що вона може, яка б прекрасна була б наша Земля!

День рідної мови у Трихатському ЗЗСО

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах зародилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно увійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилися учні 4 класу Трихатського ЗЗСО. 22 лютого відбувся квест «Стежками рідної мови», під час якого учні 4 класу мали змогу перевірити свої знання рідної мови, поглибити їх та поринути в атмосферу дружби та згуртованості. Дружно пересуваючись за своїм маршрутом, кожна з команд відвідала наступні станції: «Відкрий в собі поета», «Майстер слова», «Знавці української мови», «Експерт з фразеологізмів». За успішне виконання завдань на станціях, діти отримували фішки, за допомогою яких було визначено переможців.

 З різницею в одну фішку перемогу виборола команда «Українці» (Макарова В., Димченко Д., Дзюба У., Мащенко П., Космина Г.), а почесне друге місце посіла команда «Мовонька» (Кудар Є., Тімченко М., Маслій О., Врублевський Д., Бирсан М.).  Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій та призи-сувеніри на згадку.

День безпечного Інтернету у Трихатському ЗЗСО

День безпечного Інтернету у світі (Safer Internet Day) відзначається у другий вівторок лютого, цього року проходив під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»

Для учнів 7-10 класів проведено веб-квест “Таємниця планети Шелезяка

Учні долучилися до цікавої космоподорожі, яка відбулася з 01 до 07 лютого 2021 року! Учасники: Лапинський Юрій (7 клас), Грабовська Вероніка, Думан Яна, Веремєєнко Аліна (8 клас), Димченко Вероніка, Бєлєнова Валерія, Васильчук Анастасія ( 10 клас).

Професору Селезньову нещодавно надійшов лист від найкращого друга Громозяки, у якому той прохав привезти нову колекцію космічних тварин із Системи Альдебарана для місцевого космозоопарку.

Оскільки професор давно обіцяв своїй доньці, яка вже перейшла до третього класу, космічну мандрівку, то вирушити у подорож вирішили  01 лютого 2021 року.

Мета квесту:

  • підвищити вміння учасників користуватися інтернетом безпечно;
  • сприяти розвитку ІТ-компетентності учасників.

Протягом гри учасникам було запропоновано ряд завдань, розміщених на сайті та відкритих у день чергової подорожі.

Учнів чекали п’ять пригод, під час яких довелося бути кмітливими, творчими, уважними, швидкими.

Професор Селезньов подякував кожному із 592 членів команди за участь у веб-квесті!

Всі учасники отримали сертифікати.

Їх не лякали труднощі, а допитливість й інтелект – їх кращі друзі.

9 лютого в другому класі пройшов урок

« Безпека дітей в Інтернеті»

На початку діти отримати можливість ознайомитися із основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, із цікавими фактами щодо використання мережі.

Взяли участь в грі «Онлайн-знайомство», де зрозуміли як себе вести, дотримуючись інтернет-етикету.

Методом «мозкового штурму» учасники створювали перелік правил, яких вони дотримуються перебуваючи онлайн. У групах виконали завдання вікторини «Я в Інтернеті»

Учні 4 класу в День безпечного інтернету вирушили у плавання просторами Інтернету. Діти взяли участь у грі-вікторині «Морський бій», в ході якої перевірили  свої знання щодо безпечного користування Інтернетом, склали правила безпечного користування Інтернетом для своїх однолітків та цікаво провели час.  У ході напруженого змагання команда «Пушинки» (Макарова В., Врублевський Д., Маслій О, Сітайло В., Дзюба У.) підбила більшу кількість ворожих кораблів і перемогла суперників – команду «Зірочки» (Димченко Д., Мащенко П., Космина Г., Бирсан М., Тімченко М.). Усі учні отримали заряд позитивного настрою та нові знання. n0 \lsd

Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

У цей день ми віддаємо данину поваги усім, кому судилося стати учасниками бойових дій, зокрема нашим землякам-трихатчанам: Волошину Г.В., Бандурку В.П., Цибку О.П., Садовському С.О., Мостовому С.С

У Трихатському ЗЗСО до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан проведено години спілкування класними керівниками.

Учитель історії Нійзамова О.О. провела тематичні уроки з історії війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів на території інших держав.

Бібліотекар Кондратьєва В.П. організувала виставку фотографій, мемуарної та історичної літератури в бібліотеці.

Педагог-організатор Літвін А.С. разом з дітьми привітали учасників бойових дій.

Щиро бажаємо Вам здоров’я, достатку, злагоди в родинах, щастя, добра і миру!