Третій тиждень здобувачі освіти Трихатського ЗЗСО опановують знання у дистанційному форматі. Педагогічні працівники продовжують чат- та веб-заняття. Учні, постійно виконуючи практичні завдання, здобувають стійкі автоматизовані навички. Теоретичні знання засвоюються без додаткових зусиль, органічно вплітаючись у тренувальні вправи. Формування теоретичних і практичних навичок досягається в процесі систематичного вивчення матеріалів і прослуховування й повторення вправ на аудіо й відеоносіях.
Дистанційне навчання у нашому закладі освіти відкриває учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищує ефективність самостійної роботи, дає зовсім нові можливості для творчості, знаходження і закріплення різних професійних навичок, а педпрацівникам дозволяє реалізовувати нові форми і методи навчання. На уроках української мови та літератури при підготовці до контрольних творів, есе на гул диску учні створюють спільні презентації. Але проблема в забезпеченні учнів технічними засобами та підключенням до мережі Інтернет.
Система дистанційної освіти може зайняти своє місце в системі освіти, оскільки при грамотній її організації вона може забезпечити якісну освіту, що відповідає вимогам сучасного суспільства сьогодні.
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/А-10.png)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Анг.5.png)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Б8.png)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/В.І.-10.png)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Г8-639x450.png)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/У.М.-10.png)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Ф8.png)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Ф10.png)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Х10.png)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Фіз.-8.png)