Третій тиждень дистанційного навчання у Трихатському ЗЗСО

Третій тиждень здобувачі освіти Трихатського ЗЗСО опановують знання у дистанційному форматі. Педагогічні працівники продовжують чат- та веб-заняття.  Учні, постійно виконуючи практичні завдання, здобувають стійкі автоматизовані навички. Теоретичні знання засвоюються без додаткових зусиль, органічно вплітаючись у тренувальні вправи. Формування теоретичних і практичних навичок досягається в процесі систематичного вивчення матеріалів і прослуховування й повторення вправ на аудіо й відеоносіях.

Дистанційне навчання у нашому закладі освіти відкриває учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищує ефективність самостійної роботи, дає зовсім нові можливості для творчості, знаходження і закріплення різних професійних навичок, а педпрацівникам дозволяє реалізовувати нові форми і методи навчання. На уроках української мови та літератури при підготовці до контрольних творів, есе на гул диску учні створюють спільні презентації. Але проблема в забезпеченні учнів технічними засобами та підключенням до мережі Інтернет.

Система дистанційної освіти може зайняти своє місце в системі освіти, оскільки при грамотній її організації вона може забезпечити якісну освіту, що відповідає вимогам сучасного суспільства сьогодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *