Атестація педагогічних працівників

Професійна кар’єра є важливою складовою життєвої стратегії кожного педагогічного працівника закладу освіти, яка ґрунтується на професійному й особистісному зростанні, безперервній самоосвіті і самовдосконаленні. Успішне просування педагогічних працівників в освітній діяльності пов’язане з наполегливою працею, досягненням реальних результатів Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду.  Отже з упевненістю можна стверджувати, що атестація — це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь. 

У Трихатському ЗЗСО 25 березня відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. Педагоги ділилися  своїми знахідками, методичними доробками, знайомили інших з технологією власного досвіду, який представляється у презентаціях. Усі педагогічні працівники відзначились фаховою та педагогічною майстерністю, зростанням цифрової грамотності, підвищенням рівня інформаційної та методичної компетентності (особливо під час карантинних обмежень), значними здобутками у видавничій справі та розповсюдженні позитивного педагогічного досвіду на електронних освітніх платформах, використанням сучасних інформаційних засобів для професійної орієнтації молоді, високим рівнем виховної роботи.

За наслідками атестації двом молодим спеціалістам, Васильчук О.І. та Берсан Т.В. було присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії». Лапинській С.О. та Дарʼї А.Ю. було присвоєно кваліфікаційні категорії «спеціаліст першої категорії». Атестаційна комісія закладу освіти вирішила клопотати перед атестаційною комісією відділу ОКМСТ про підтвердження Нійзамовій І.А. кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший вчитель». Також клопотати про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» Ємець Л.П.

Отже, атестація для педагогічного працівника – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві. Бажаємо їм творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *