![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/263288906_1869355506583104_541676451826107832_n-342x450.jpg?v=1638537392)
Майбутнє нашої української культури — саме в дітях. Чим більше ми будемо залучати молодь, наше підростаюче покоління до участі в змістовних патріотичних заходах, різних яскравих конкурсах, тим більше вони будуть збагачуватись духовно, цінувати історичне минуле нашої держави та популяризувати традиції нашого народу. Учениця 9 класу Грабовська Вероніка (керівник Леонтьєва І.М.) бере участь у багатьох декламаторських конкурсах, де майже завжди посідає призові місця.