Фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

З 25 січня по 25 лютого 2021 року проходив І Міжнародний (VII Всеукраїнський, XVII Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці, що проводився з ініціативи:

громадської організації «Культурно-просвітницьке Товариство «Джерело»;

Центру сучасного мистецтва «Steinbarg Gallery & Cafe»;

Міжнародного благодійного фонду Здоров’я майбутнього;

родини Бурбак.

За сприяння й підтримки Федерації професійних спілок України, Профспілок працівників освіти і науки України, Полтавської торгово-промислової палати, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської міської ради, Щербанівської об’єднаної територіальної громади, ПРАТ «Гравітон», Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Технічний партнер конкурсу – студія TATO digital

Цього року  конкурс-фестиваль був присвячений 150 – річчю з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з найяскравіших зірок національної та світової культури та набрав неабияких масштабів! Навколо постаті геніальної поетеси об’єдналися тисячі дітей та студентів з усієї України (учасниками є представники всіх областей України та Криму), а також представники Норвегії, Італії, Бразилії, Португалії, Грузії, Німеччини, Об’єднаних Арабських Еміратів (Дубай), Молдови, Польщі, Росії, Казахстану, Канади, Туреччини. У семи номінаціях конкурсу змагалися більше сімнадцяти тисяч учасників, а загальна кількість причетних до цієї події складає (за нашими приблизними підрахунками) більше ніж п’ятдесят тисяч поціновувачів генію Лесі Українки та дитячої творчості. Не виключенням стали і здобувачі освіти нашого закладу. Ми щиро вітаємо ученицю 4 класу Сітайло Вероніку яка посіла ІІ місце у номінації «декламація» (керівник – Берсан Т.В.).

Бажаємо Вероніці подальших перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *