Ідемо душею до Тараса

Любити Шевченка – любити Україну
Народна мудрість

Про Тараса Шевченка багато сказано, але його творчість і надалі продовжують досліджувати, оскільки феномен митця й досі не розкрито. Велич Кобзаря – у величі всієї України і особистій долі українця. Кожний сам відкриває для себе Т.Г. Шевченка, який символізує душу українського народу і його гідність.

Усе знесла й перемогла
Його любові сила.
Того великого вогню
І смерть не погасила.

З нагоди 200-річчя з Дня народження Т.Г. Шевченказ  9-го лютого по 3-тє березня в селі Шевченкове відбувся перший онлайн-конкурс читців та малюнка “Тарасова весна”. Організатори конкурсу: виконавчий комітет Шевченківської ОТГ за підтримки Національного заповідника “Батьківщина Тараса Шевченка”.


Конкурс без вікових обмежень, головною умовою якого було продекламувати твір  із поетичного доробку Тараса Шевченка, або ж намалювати малюнок до будь-якої його поезії.

Серед 148 учасників з різних куточків України, учениця 4 класу  Дзюба Уляна посіла ІІІ місце у номінації «Поезія» під керівництвом учителя початкових класів Берсан Тетяни. Учасниками конкурсу стали учні 4 класу: Димченко Дар`я, Макарова Валерія, Сітайло Вероніка та Врублевський Дмитро. Усі учні отримали дипломи та пам`ятні подарунки.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *