Фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

З 25 січня по 25 лютого 2021 року проходив І Міжнародний (VII Всеукраїнський, XVII Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці, що проводився з ініціативи:

громадської організації «Культурно-просвітницьке Товариство «Джерело»;

Центру сучасного мистецтва «Steinbarg Gallery & Cafe»;

Міжнародного благодійного фонду Здоров’я майбутнього;

родини Бурбак.

За сприяння й підтримки Федерації професійних спілок України, Профспілок працівників освіти і науки України, Полтавської торгово-промислової палати, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської міської ради, Щербанівської об’єднаної територіальної громади, ПРАТ «Гравітон», Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Технічний партнер конкурсу – студія TATO digital

Цього року  конкурс-фестиваль був присвячений 150 – річчю з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з найяскравіших зірок національної та світової культури та набрав неабияких масштабів! Навколо постаті геніальної поетеси об’єдналися тисячі дітей та студентів з усієї України (учасниками є представники всіх областей України та Криму), а також представники Норвегії, Італії, Бразилії, Португалії, Грузії, Німеччини, Об’єднаних Арабських Еміратів (Дубай), Молдови, Польщі, Росії, Казахстану, Канади, Туреччини. У семи номінаціях конкурсу змагалися більше сімнадцяти тисяч учасників, а загальна кількість причетних до цієї події складає (за нашими приблизними підрахунками) більше ніж п’ятдесят тисяч поціновувачів генію Лесі Українки та дитячої творчості. Не виключенням стали і здобувачі освіти нашого закладу. Ми щиро вітаємо ученицю 4 класу Сітайло Вероніку яка посіла ІІ місце у номінації «декламація» (керівник – Берсан Т.В.).

Бажаємо Вероніці подальших перемог!

Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс “Левеня”

Конкурс “Левеня”, проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, для учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати. Учні перевірили свої знання і інтуїцію, помірялися силами з ровесниками з усієї України.

Конкурс дав можливість учням ще раз перевірити свої вміння, застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.

Вітаємо всіх учасників конкурсу – Юрія Лапинського, Дениса Цибка, Аліну Веремєєнко, Вероніку Грабовську, Яну Думан, Ігоря Цибко!

Дякуємо вам за активну участь у конкурсі та гарні результати!

“100 мрій Миколаївського району”

Адміністрацією закладу освіти було вручено сертифікати та бельгійський шоколад з логотипом “100 МРІЙ МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ” учасникам: Бандурко Дар’ї, Бандурко Данилу, Мащенко Поліні, Кудар Євгенії, Літвін Діані, Єронову Михайлу, Мельник Дар’ї, Димченко Веронікі.

Дякуємо усім за участь у конкурсі, бажаємо щоб ваші мрії втілилися в життя!

Висловлюємо слова вдячності організаторам (Максиму Корнієнко) та спонсорам (Олександр ПасічнийИгорь МухарскийАлена КараяRuslan NerodaYuriy PinkovoyЛеонід МухарськийТетяна ЩербинаМикола ВівчарAnna TregubИгорь Вакарь та Тетяні Тетенькіній) конкурсу “100 МРІЙ МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ” за чудову організацію та подарунки!

#Агенція місцевого розвитку “Громада можливостей”

Ідемо душею до Тараса

Любити Шевченка – любити Україну
Народна мудрість

Про Тараса Шевченка багато сказано, але його творчість і надалі продовжують досліджувати, оскільки феномен митця й досі не розкрито. Велич Кобзаря – у величі всієї України і особистій долі українця. Кожний сам відкриває для себе Т.Г. Шевченка, який символізує душу українського народу і його гідність.

Усе знесла й перемогла
Його любові сила.
Того великого вогню
І смерть не погасила.

З нагоди 200-річчя з Дня народження Т.Г. Шевченказ  9-го лютого по 3-тє березня в селі Шевченкове відбувся перший онлайн-конкурс читців та малюнка “Тарасова весна”. Організатори конкурсу: виконавчий комітет Шевченківської ОТГ за підтримки Національного заповідника “Батьківщина Тараса Шевченка”.


Конкурс без вікових обмежень, головною умовою якого було продекламувати твір  із поетичного доробку Тараса Шевченка, або ж намалювати малюнок до будь-якої його поезії.

Серед 148 учасників з різних куточків України, учениця 4 класу  Дзюба Уляна посіла ІІІ місце у номінації «Поезія» під керівництвом учителя початкових класів Берсан Тетяни. Учасниками конкурсу стали учні 4 класу: Димченко Дар`я, Макарова Валерія, Сітайло Вероніка та Врублевський Дмитро. Усі учні отримали дипломи та пам`ятні подарунки.


Всеукраїнський конкурс екологічних проєктів – «ЕКОПОГЛЯД» від Малої Академії наук

Вітаємо Васильчук Анастасію та керівника Васильчук Олену з проходженням до 2-го етапу конкурсу. Кількість робіт в цьому році рекордна, а їх висока якість не раз ставила журі перед важким вибором.

Мета конкурсу – популяризувати знання з екології, географії, дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) і суміжних галузей науки, підтримати обдарованих дітей та учнівську молодь, залучити їх до науково-дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України.

Фіналістам бажаємо наснаги та успіхів в боротьбі за призи!