Наші зірки

В Україні вдруге відбувся Всеукраїнський відкритий марафон з української мови, на який зареєструвалося 37 346 учасників. Оголошення фінальних результатів відбулося 16 грудня о 17:00 у форматі прямої трансляції, на який було запрошено ученицю 9 класу Веремєєнко Аліну. Серед 1362 учасників 9-х класів Аліна посіла 13 місце. Бажаємо і далі бути переможцем, досягати все нових висот і не зупинятися. Ставай з кожною перемогою все сильнішою!

Наші зірки

Майбутнє нашої української культури — саме в дітях. Чим більше ми будемо залучати молодь, наше підростаюче покоління до участі в змістовних патріотичних заходах, різних яскравих конкурсах, тим більше вони будуть збагачуватись духовно, цінувати історичне минуле нашої держави та популяризувати традиції нашого народу. Учениця 9 класу Грабовська Вероніка (керівник Леонтьєва І.М.) бере участь у багатьох декламаторських конкурсах, де майже завжди посідає призові місця.

Фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

З 25 січня по 25 лютого 2021 року проходив І Міжнародний (VII Всеукраїнський, XVII Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці, що проводився з ініціативи:

громадської організації «Культурно-просвітницьке Товариство «Джерело»;

Центру сучасного мистецтва «Steinbarg Gallery & Cafe»;

Міжнародного благодійного фонду Здоров’я майбутнього;

родини Бурбак.

За сприяння й підтримки Федерації професійних спілок України, Профспілок працівників освіти і науки України, Полтавської торгово-промислової палати, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської міської ради, Щербанівської об’єднаної територіальної громади, ПРАТ «Гравітон», Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Технічний партнер конкурсу – студія TATO digital

Цього року  конкурс-фестиваль був присвячений 150 – річчю з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з найяскравіших зірок національної та світової культури та набрав неабияких масштабів! Навколо постаті геніальної поетеси об’єдналися тисячі дітей та студентів з усієї України (учасниками є представники всіх областей України та Криму), а також представники Норвегії, Італії, Бразилії, Португалії, Грузії, Німеччини, Об’єднаних Арабських Еміратів (Дубай), Молдови, Польщі, Росії, Казахстану, Канади, Туреччини. У семи номінаціях конкурсу змагалися більше сімнадцяти тисяч учасників, а загальна кількість причетних до цієї події складає (за нашими приблизними підрахунками) більше ніж п’ятдесят тисяч поціновувачів генію Лесі Українки та дитячої творчості. Не виключенням стали і здобувачі освіти нашого закладу. Ми щиро вітаємо ученицю 4 класу Сітайло Вероніку яка посіла ІІ місце у номінації «декламація» (керівник – Берсан Т.В.).

Бажаємо Вероніці подальших перемог!

Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс “Левеня”

Конкурс “Левеня”, проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, для учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати. Учні перевірили свої знання і інтуїцію, помірялися силами з ровесниками з усієї України.

Конкурс дав можливість учням ще раз перевірити свої вміння, застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.

Вітаємо всіх учасників конкурсу – Юрія Лапинського, Дениса Цибка, Аліну Веремєєнко, Вероніку Грабовську, Яну Думан, Ігоря Цибко!

Дякуємо вам за активну участь у конкурсі та гарні результати!

“100 мрій Миколаївського району”

Адміністрацією закладу освіти було вручено сертифікати та бельгійський шоколад з логотипом “100 МРІЙ МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ” учасникам: Бандурко Дар’ї, Бандурко Данилу, Мащенко Поліні, Кудар Євгенії, Літвін Діані, Єронову Михайлу, Мельник Дар’ї, Димченко Веронікі.

Дякуємо усім за участь у конкурсі, бажаємо щоб ваші мрії втілилися в життя!

Висловлюємо слова вдячності організаторам (Максиму Корнієнко) та спонсорам (Олександр ПасічнийИгорь МухарскийАлена КараяRuslan NerodaYuriy PinkovoyЛеонід МухарськийТетяна ЩербинаМикола ВівчарAnna TregubИгорь Вакарь та Тетяні Тетенькіній) конкурсу “100 МРІЙ МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ” за чудову організацію та подарунки!

#Агенція місцевого розвитку “Громада можливостей”