День єднання 16.02.2022

16 лютого наш заклад освіти долучився до відзначення Дня єднання.

Розпочався день із ознайомлення дітей з цим святом. Класні керівники донесли до відома дітей інформацію про “нове свято”.

О 10 годині учнівський та педагогічний колектив зібрався на шкільному подвір*ї для підняття прапора під супровід гімну України. Таким чином ми долучилися до Всеукраїнського флешмобу.

Протягом дня Учні переглядали освітянский телеміст “Об*єднанні Україною”, залюбки фотографувалися із прапором України, робили “селфі”, фантазували про світле майбутнє у рідній державі.

На завершення свята об*єдналися живим ланцюгом і довели, що ми одне ціле, і тільки разом ми дійдемо до будь-яких вершин. Адже наша сила – в єдності!

Як школярі Меланку водили

Жодний Щедрий вечір в Україні не може вважатися справжнім без щедрування. Це давній український новорічний звичай, під час якого люди, як правило молодь, обходять своїх сусідів та знайомих, щоб щедрівками прославити господарів і побажати їм здоров’я та достатку.

Одним з найвеселіших обрядів щедрування на Маланку передбачає давню традицію переодягання у різних тварин та фольклорних персонажів. У давнину святкове переодягання виконувало важливі релігійно-магічні функції, але з часом цей звичай перетворився на просто веселу розвагу, особливо для молоді.

14 січня щедрувати вирушили і наші щедрівники. Водили Меланку (переодягненого у дівочий одяг хлопця – за традицією) та козу (символ добробуту), веселилися, співали, бажали щастя, миру, любові, достатку, Божої благодаті, добробуту і здоров’я господарям та їх господиням. За всі побажання щедрівники отримали гостинці.

На порозі Рік Новий

Цьогоріч Трихатський Заклад загальної середньої освіти зустрічав Новий Рік з танцями, піснями, хороводами, іграми, веселощами та усмішками.

Розважальна програма була поділена на 2 частини: ранкове свято для молодших школярів “Зимова казка” та вечір для старшокласників “Калейдоскоп розважальних шоу-програм”.

Малят розважали казкові та “мультяшні” герої: Попелюшка, Снігова Королева і її помічник Зайчик, фіксики Сімка і Нолик, сніговик Олаф, Новий Рік в образі Тигра, Дід Мороз та Снігуронька, які завітали на свято з подарунками.

Старшокласники насміялися та навеселилися під час різноманітних конкурсів та ігор. На завершення свята і до них прийшов Дід Мороз і Снігуронька, які ще й привезли “гостей зі столиці”. Свято завершилося дискотекою.

Учні залишилися задоволеними і з позитивним настроєм пішли на такі довгоочікувані зимові канікули.

Святий Миколай, ти до нас завітай!

День святого Миколая — день святкування та вшанування пам’яті святого Миколая. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня діти отримують подарунки під подушки. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм  і вчаться у святого бути милосердними.

Напередодні цього свята здобувачі освіти Трихатського ЗЗСО теж з нетерпінням чекали на святого Миколая. Діти співали пісні, танцювали, розігрували веселі та повчальні сценки, ставили виставу. Святий Миколай привітав дітлахів зі святом та побажав усім здоров’я, миру, злагоди та Божого благословення.

Наші зірки

В Україні вдруге відбувся Всеукраїнський відкритий марафон з української мови, на який зареєструвалося 37 346 учасників. Оголошення фінальних результатів відбулося 16 грудня о 17:00 у форматі прямої трансляції, на який було запрошено ученицю 9 класу Веремєєнко Аліну. Серед 1362 учасників 9-х класів Аліна посіла 13 місце. Бажаємо і далі бути переможцем, досягати все нових висот і не зупинятися. Ставай з кожною перемогою все сильнішою!