ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів

До департаменту освіти і науки облдержадміністрації надійшла інформація від Міністерства соціальної політики Україні щодо інформаційної кампанії «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів», яка проводитиметься у лютому 2022 року спільно з Міністерством освіти і науки в рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

Мета інформаційної кампанії – продемонструвати, що лише через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своїх громад та розвиватися відповідно до своїх потреб та можливостей.

Враховуючи вищезазначене, просимо підтримати проведення інформаційної кампанії „ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів” та сприяти поширенню даного відеоролика як соціальної реклами. Відеоролик та висновок Національної ради з питань телебачення і радіомовлення можна переглянути та завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1bVvdLuP6wS4BY4GW-iKSeub0IGQzOtTw?usp=sharing

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *