Щедра Масляна

Вже традиційно у селі Трихати проводиться святкове дійство «Щедра Масляна».

Всіх на свято закликали ряжені Артем Чечуй та Данило Чоботар.
Біля БК зібрались і діти, й дорослі. Свято розпочав ведучий Денис Артеменко. В гості завітала Зима (Наталя Гаман), попрощалась, привітала всіх з приходом весни та посипала всіх сріблястим сніжком.

Хороводами та піснями закликали та зустріли Весну (Ірина Цибко). Вона пообіцяла дарувати тепло, квіти, весняні дощики та обсипала всіх пелюстками квітів.

А потім завітала Масляна, яка оголосила про великий піст, запросила всіх пригощатися млинцями, варениками та гарячим чаєм. Хочеться подякувати всім, хто долучився до випікання млинців.

Потім палили опудало, співали пісні, водили хороводи навколо колеса зі стрічками.

Затим свято продовжилось у будинку культури, де колектив «Пісенні Барви», дівочий ансамбль «Веселка» та переможці обласного конкурсу розмовного жанру «Барви надії» (Уляна Дзюба, Ірина Цибко, Світлана Ковальчук) привітали жінок зі святом 8 Березня. Звучали пісні, вірші, гуморески, міні-сценки.

На завершення свята ведучий Денис Артеменко побажав всім щастя, тепла та мирного неба, а староста села Тетяна Бесклуба з найкращими побажаннями звернулась до всіх присутніх, колективу «Пісенні Барви» вручила квіти та торт, а діти – учасники концерту, отримали солодощі.

Гадаємо, що всі отримали від свята величезне задоволення, піднесений настрій та радість від приходу весняного тепла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *