ОГОЛОШЕННЯ

на конкурс на заміщення вакантної посади директора Трихатського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області.

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради від 02.09.2020 року № 84 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Трихатського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області»,  з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Трихатського закладу загальної середньої освіти, який розташований за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Трихати, вул. Степанової Валентини, буд. 41, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Трихатського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області.  

Строк   подання  документів  для  участі  в  конкурсному  відборі  з  03  вересня 2020 року  по 23 вересня  2020 року.

Вимоги до претендентів :

 1. Є громадянином  України;
 2. Вільно  володіє державною мовою;
 3. Має  вищу освіту  ступеня не нижче  магістра (спеціаліста); 
 4. Стаж педагогічної роботи не менше  трьох  років.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

 1. Заява  про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
 2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 3. Копія паспорта громадянина України;
 4. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 5. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 6. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
 7. Довідка про відсутність судимості;
 8. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 9. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Претендент може надати інші документи, що підтверджують його професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк. 

Умови оплати праці: відповідно до Кодексу законів про працю України, Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 (із змінами) «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників».

Призначення керівника закладу освіти здійснюється начальником відділу освіти, культури, молоді,  спорту та туризму Ольшанської селищної ради строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору шляхом укладення контракту.

Документи подаються до відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради за адресою:   вул.  Шкільна,  буд.25-А, смт Ольшанське, Миколаївський район, Миколаївська область, 57113, методисту відділу освіти, культури, молоді,  спорту та туризму Рубаник Олені Олегівні,   тел.(0512)51-60-11.

Дату, час, місце проведення конкурсного відбору буде оголошено пізніше  на веб-сайтах Ольшанської селищної ради та Трихатського ЗЗСО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *