Нові здобутки на Чемпіонаті Світу

Ми продовжуємо слідкувати за успіхами нашого земляка Ярового Максима, який зараз приймає участь у черговому етапі кубку світу з лижних гонок та біатлону, що проходить з 11 по 21 березня у фінському місті Вуокатті.

maksym_jarovyi_2016_vuokatti

Українські паралімпійці лише за перших два змагальні дні вибороли 7 високих нагород, серед яких – 5 золотих та 2 бронзові медалі.

17 березня, паралімпійці-зимники України вибороли 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову нагороди у лижних гонках (спринт). Таким чином, за три дні змагань Україна завоювала 11 медалей: 7 золотих, 1 срібна та 3 бронзові нагороди. Одну з найвищих нагород виборов Максим. На дистанції 1 км, він випередив двох росіян, і фінішував за 1:55.47.

maksym_jarovyi_2016_vuokatti3 maksym_jarovyi_2016_vuokatti4

Сьогодні, 19 березня, чемпіонську гонку продовжили Кононова Олександра та Яровий Максим – золоті нагороди! Ляшенко Людмила виборола срібну медаль, у Шишкової Оксани (гайд – Казаков Віталій) – бронзова нагорода. Максим завершив дистанцію 20 кіломертів за 52:31 випередивши канадійця Chris Klebl та корейця SIN Eui Hyun.

Загалом у цьому етапі кубку світу беруть участь спортсмени з 14 країн світу, в українській команді – 17 спортсменів та 8 гайдів. Змагання продовжаться до 21 березня (лижні гонки, довга дистанція. Клас стоячи – 30 км, клас сидячи – 20 км). Побажаймо удачі і вболіваймо за перемогу українських паралімпійців!