![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/kovalchuk-vitalii-450x450.jpeg?v=1648289989)
18 березня 2022 року, ракета російського агресора влучила у казарму в якій ночували українські військові, серед яких перебував і наш односільчанин Ковальчук Віталій Олександрович.
Трихатська громада глибоко сумує та співчуває родині Ковальчуків. Невимовний біль та щирі і глибокі співчуття зачепили серця кожного трихатчанина. Вічна і світла пам’ять Віталію! Слава всім героям, що віддали свої життя за перемогу над ворогом!
Слава Героям! Слава Україні!
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/277006684_1161987881049734_8806048691433525977_n.jpg?v=1648290160)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/271158104_1112856129296243_1292180201681943463_n.jpg?v=1648290049)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/240432646_1031644634084060_1122684906272173330_n-720x405.jpg?v=1648290069)
![](https://trixati.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/180583942_936777423570782_2047615880164184750_n.jpg?v=1648290084)