Дві медалі на кубку світу

Максим Яровий

Українські паралімпійці-зимники потужно виступили на кубку світу з лижних гонок та біатлону, що проходив з 21 по 28 лютого 2016 року у німецькому місті Фінстерау. У доробку національної паралімпійської збірної команди з лижних видів спорту – 27 високих нагород, серед яких  8 золотих, 8 срібних та 11 бронзових медалей (25 медалей в індивідуальному заліку, 2 – в естафетах. Крім того, 12 – в лижних гонках, 15 – в біатлоні), а також друге загальнокомандне місце.  Українську паралімпійську збірну команду з зимових видів спорту презентували на цьому етапі кубку світу 25 спортсменів.

25 лютого наш односільчанин Максим Яровий зайняв третє місце на п′єдесталі у гонці на 15 кілометрів, пройшовши дистанцію за 41:38.2 хвилини

27 лютого Максим завоював срібну медаль у спринті на 1 кілометр. Перше місце зайняв росіянин Іван Голубков.