Літня Буря

8 червня сильний буревій наніс багато шкоди у с.Трихати Ольшанської ОТГ! Було частково пошкоджено дах у садочку та школі, знеструмлено лінію електромереж, повалено багато дерев завдавши багато шкоди місцевим мешканцям упавши на їх будинки! 

Завдяки спецтехніці ЮГцемент ПРаТ філія “Дікергофф Цемент Україна”, АТ “Миколаївобленерго” та рятувальникам 19 ДПРЧ стихію було ліквідовано!

Ольшанська селищна рада виносить подяку рятувальникам Панфілову Олександру, Шматко Олександру, Зозулі Сергію, крановщику підприємства “Дікергофф Цемент Україна” Залевському Олегу.

Також завдячуємо за своєчасне надання спецтехніки та ліквідацію стихії Директору філії Дікергофф Цемент Україна” Андрію Навроцькому, Начальнику 19 ДПРЧ Сергію Махоті, та АТ ” Миколаївобленерго”.

Читати далі

Щедра Масляна

Вже традиційно у селі Трихати проводиться святкове дійство «Щедра Масляна».

Всіх на свято закликали ряжені Артем Чечуй та Данило Чоботар.
Біля БК зібрались і діти, й дорослі. Свято розпочав ведучий Денис Артеменко. В гості завітала Зима (Наталя Гаман), попрощалась, привітала всіх з приходом весни та посипала всіх сріблястим сніжком.

Читати далі

Зустріч поколінь

І знову за традицією зібрались земляки – однокласники у приміщенні Трихатського закладу загальної середньої освіти, щоб пригадати юність і все, що рідним було: найдорожчі обличчя, рідне подвір’я, парк…

Зустріч випускників Трихатської школи 2019

Це випускники далекого 1969 року випуску і ті, хто закінчив школу 40, 30, 20, 10 років тому.

Читати далі